Author: l***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy linda y de buena calidad, me encanto
Màu sắc: Ombre
Price: 214.000₫
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 269 g |
| Chiều dài | 67 cm |
| Chiều rộng | 14 cm |
| SKU | sb2310061661277478 |
Author: l***9
Date:
Review: Muy linda y de buena calidad, me encanto
Màu sắc: Ombre
Author: c***i
Date:
Review: parcel are well packed and secured, safely received. complete and correct items, pieces. npkganda tlg, Kya highly recommend ko.
Màu sắc: Ombre
Author: T***e
Date:
Review: I love it but it’s doesn’t match me
Màu sắc: Ombre
Author: H***i
Date:
Review: I like it
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm